Topnatur Probio kaša mrkvová 60g

Topnatur Probio kaša mrkvová 60g

Model:1301
Dostupnosť:Skladom
Cena: 0,79€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Nutrične vyvážené ryžová kaša s lyofilizovanou zeleninou.

Probio kaša ŠÚ jedinečné svojím nutričných vyváženým zložením s prídavkom 6 probiotických kmeňové v množstve 5 miliárd na Porcia.

Ďalej obsahuj inulín, prebiotická vláknina, ktora je veľmi dôležitá Ako živný substrát pre rast probiotických kultúr obsiahnutých v kaši.

Probio kaša obsahuj tiez vitamíny a minerály - A, B1, B6, B12, C, D3, vápnik, horčík, fosfor, selén, železo, niacín a kyselinu panthothenovou.

Probio kaša ŠÚ určené pre Športovcov, rekonvalescentov, pre osoby s intoleranciám k laktóze, s bezlepkovou diétou, pre vegánov, seniorov a Mozu ich konzumovať ai deti.

Doba pripravy iba 3 minúty!

Rýchle a chutné doplnenie probiotiká a vlákniny.

Zloženie:

Instantná ryžová múka 39%, kokosový tuk, sušený glukózový sirup, sušený mrkvový prášok 9%, inulín 6,4%, natívny kukuričný škrob, vitamínový a minerálny premix, probiotické kultúry 6 kmeňové (5 mld./porcia), jedlá soľ, emulgátor : E472e (rastlinné povodia), stabilizátor: E340, protihrudkujúca látka: E551, aróma.

Užívanie

Obsah sáčku zalejte 150 ml horúcej vody (max. 80 ° C) a dobre premiešajte. Po uplynutí 3-5 minút je kaša pripravená na konzumáciu.

Odporúčame konzumáciu maximálne 3 porcie kaše denne.
Vyššie dávky konzultujte s lekárom alebo odborníkom na výživu.

 

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +