Altevita REDBERRIES SMOOTHIE MIX 140g-ALTEVITA

Altevita REDBERRIES SMOOTHIE MIX 140g-ALTEVITA

Model:702
Dostupnosť:Skladom
Cena: 11,90€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Pojmom smoothie sa všeobecne označuje ovocný či zeleninový nápoj jemnej krémovej konzistencie, akýsi koktail v hustejšom prevedení, ktorý je vhodnou alternatívou jedál v klasickom poňatí. Z hľadiska tráviaceho procesu predstavuje jemná, tekutá podoba potravy najšetrnejšiu obdobu prijímaného jedla, preto je koktailová forma ideálna predovšetkým pre oslabený alebo chorý organizmus, veľmi vhodná je aj pri diétach, ale aj v prípade zdravého organizmu sa uplatňujú jeho blahodarné účinky. 
K základným pozitívnym vplyvom smoothie ako takej sa pridajú aj zdraviu prospešné účinky jeho ingrediencií. Zloženie toho – ktorého koktailu je zameraný na dosiahnutie iných pridaných pozitívnych účinkov, je teda vhodné oboznámiť sa so zdravotnými či liečebnými účinkami jednotlivých prípravkov, potom si ich konzumáciu obmieňať či kombinovať -v súlade so zdravotnými problémami, na ktoré sa potrebujete zamerať. 

Chuťovo obľúbený červený mix ovocia ako maliny, jahody, goji, acai, brusnice, baobab a mnoho ďalších je antioxidačnou a energetickou osviežujúcou bombou. Vysoký obsah vitamínov, minerálov a vlákniny skvelo pomáha pri udržaní imunity, energie a ako prevencia pred ochoreniami a dehydratáciou.

Zloženie: sušené ovocie v prášku – redberries mix (čerešňa 20%, brusnica 20%, goji 15%, malina 10%, papaya 10%, acai 8%, baobab 5%, jahoda 3%, fialová mrkva 2%, čučoriedka 2%).

Možnosti použitia:
    ready to drink – 20 porcií
    súčasť smoothies
    müsli, jogurt, dezert


Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota – 1489 kJ/352 kcal.

Tuk – 0,6g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1g

Sacharidy – 88,7g z toho cukry 23g

Vláknina – 8,9g

Bielkoviny -  2,3g

Soľ – 0,1g

 

Príprava: 7g na 250ml vody

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +