MATCHA KARITÉ 50ml-

MATCHA KARITÉ 50ml-

Model:544
Dostupnosť:Skladom
Cena: 12,95€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

MATCHA KARITÉ - bambucké maslo 50ml
Popis produktu Matcha Karité
vyživujúce maslo pre pleť Matcha Karité
obsah 50 ml
trvanlivosť 1 rok
obal v CZ, SK
výrobca: Delibutus.cz
Čo je Matcha Karité?  Vyživujúce maslo pre pleť, ruky a pokožku celého tela s vysoko hydratačným účinkom. Vyhladzuje a ošetruje suchú a podráždenú pokožku. Vďaka vysokému obsahu vitamínu E pomáha pokožku zbavovať voľných radikálov a prirodzene ju pred nimi chrániť. Obsahuje prirodzený UV filter. Napomáha hojiť drobné poranenia a upokojiť podráždenie. Zelený čaj Matcha je bohatý na flavonoidy, bojuje proti voľným radikálom, podporuje mikrocirkuláciu pokožky, chráni steny ciev a zvyšuje odolnosť krvných kapilár. Napomáha omladzovať pokožku, obnoviť v nej prirodzené ozdravné procesy a pôsobí protizápalovo. Aromaterapeutická kompozícia geránia a borievok pôsobí protizápalovo a adstringentne. Svojou výraznou, avšak jemnou vôňou napomáha k psychickému uvoľneniu a hormonálnej rovnováhe, napr. pri problémoch spojených s prechodom u žien. Krém je možné použiť ako aromaterapeutický, v takom prípade naneste krém na spánky a na vnútornú stranu zápästia.
Zloženie
bambucké maslo
kokosové maslo
Matcha Tea
geránium
borievka
makadamiový olej
Špecifikácia kozmetickej rady Matcha Tea. Zloženie tejto kozmetiky je 100 % prírodné. Základ sa skladá iba z rastlinných olejov tej najvyššej kvality, bez dráždivých látok. Vďaka bohatým skúsenostiam výrobcu v oblasti maloobjemovej, ručnej výroby čistej prírodnej kozmetiky, kedy každému jednotlivému produktu je venovaná maximálna opatera, tak dostávate do rúk produkty, kde kvalitu znesú máloktoré porovnávania. Sú vyrábané s láskou ako k prírode, tak k ľuďom a táto láska sa stáva ďalšou účinnou zložkou tejto unikátnej kozmetiky. Preto vzniklo spojenie kozmetiky s vysoko kvalitným čajom Matcha.
Čo v našej kozmetike nenájdete: Parabény a ďalšie chemické prísady z rád bežne používaných, avšak k zdraviu pokožky neprívetivých konzervantov, emulgátorov a stabilizátorov. Nenájdete tu vodu ako nosič účinných látok, tu je 100 % účinných látok. Bez obsahu syntetickej parfumácie. Bez obsahu ropných produktov, ako je vazelína. Žiadne farbivá okrem prírodného chlorofylu.

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +